Dodatečné zabezpečení účtu

25.02.2015 11:17  Autor: LYNX  Sekce: Online FX zpravodajství  Tisk

Mezi hlavní bezpečnostní prvky obchodního účtu Lynx patří následující:

 • Majetkový účet na Vaše jméno oddělený od prostředků brokera.
 • Výběr prostředků pouze na bankovní účet vedený na jméno majitele účtu.
 • Nutnost zadání konfirmačních kódů zasílaných na email před citlivými operacemi na účtu (výběr prostředků, změna hesla či kontaktních údajů).
 • Limity na výběr prostředků z účtu.

Pro posílení již tak vysoce nadstandardní bezpečnosti umožňuje Lynx klientům navíc zažádat o dodatečné zabezpečení účtu týkající se samotného přihlášení. Jedná se o zařízení s kódy, které je nutné zadat při každém přihlášení do účtu.

Navíc pro obchodování některých produktů, mezi které patří Pink Sheet akcie, je bezpečnostní zařízení nezbytné a nebude Vám na tyto trhy bez dodatečného zabezpečení umožněn přístup.

Jak bezpečnostní zařízení funguje?

Při každém přihlášení do obchodní platformy Trader Workstation nebo do administrace účtu Account Management budete po zadání uživatelského jména a hesla vyzvání k zadání dvou kódů. Jedná se o třímístné kódy, které se skládají z kombinace písmen a číslic. Tyto kódy najdete na bezpečnostním zařízení u daných čísel. Pokud budete při přihlášení do platformy vyzvání k zadání kódů číslo 149 a 215, najdete si na bezpečnostním zařízení v příslušném řádku odpovídající třímístný kód a zadáte je za sebe bez mezery a potvrdíte kliknutím na Submit.

bezpecne-prihlaseni9

Jak bezpečnostní zařízení vypadá?

Nejčastějším typem bezpečnostního zařízení je plastová karta s 224 alfanumerickými kódy. Tento bezpečnostní prvek je k dispozici pro účty s hodnotou aktiv nepřesahující $100 000.

Dalším typem bezpečnostního prvku je plastová karta na baterii, která je chráněna pinem. K dispozici je pro účty s hodnotou aktiv mezi $100 000 a $500 000.

Nejpokročilejším bezpečnostním prvkem je kreditní karta na pin, která je navíc chráněna dalším bezpečnostním prvkem při generování kódů. Nárok na ni mají držitelé účtů s hodnotou aktiv přesahující $500 000.

bezpecne-prihlaseni11

 

Jak o bezpečnostní zařízení zažádat?

Přihlašte se to administrace účtu Account Management. V menu vyberte Manage AccountSecurity a dále Secure Login SystemSecurity Device.

bezpecne-prihlaseni1

Zobrazí se potvrzující stránka, kde je nutné potvrdit, že se chce zařadit do systému bezpečného přihlašování. Zaškrtněte Yes, I want to participate in the Secure Login System. Potvrďte kliknutím na Continue.

bezpecne-prihlaseni2

 

Na další stránce se Vám zobrazí dočasný přehled kódů pro přihlášení do platformy. Doporučujeme si stránku vytisknout (kliknutím na print) nebo udělat print screen a obrázek si uložit. Tyto kódy bude nutné zadávat při každém přihlášení a bez nich se již do svého účtu nepřihlásíte. Jejich platnost je 3 týdny. Během této doby Vám bude doručena plastová karta s kódy ve fyzické podobě na Vaši adresu.

Kliknutím na Confirm bude platnost bezpečného přihlašování aktivována a nebude možné se bez kódů k účtu přihlásit. Lynx nemá přístup k vašim přihlašovacím kódům, proto doporučujeme obezřetnost při nakládání s tímto dokumentem.

bezpecne-prihlaseni12

 

V dalším kroku si aktivujete dočasnou kartu s kódy zadáním dvou náhodných kódů, které jsou uvedeny u zobrazených číslic. Kódy se zadávají bez mezer a nejsou citlivé na velikost písma. Potvrďte kliknutím na Submit.


bezpecne-prihlaseni4

 

Dále budete mít na výběr, jestli chcete získat další dočasnou kartu s kódy (Request an Online temporary Secure Code Card) nebo zda chcete získat permanentní zařízení (Request a permanent security device for which I am now eligible). V tuhle chvíli Vás zajímá druhá možnost. Potvrďte ji kliknutím na Continue.

bezpecne-prihlaseni5

 

Na další stránce potvrďte svůj zájem o Security Code Card kliknutím na Continue.

bezpecne-prihlaseni6

 

Následující krok se Vás zeptá, jestli chcete bezpečnostní kartu s kódy zaslat na uvedenou adresu nebo jestli chcete použít jinou adresu. Jestliže je adresa správná, zvolte I confirm that the shipping address is correct. Pokud byste chtěli změnit adresu, vyberte My address has changed and I would like to update it. Svou volbu potvrďte kliknutím na Continue.

bezpecne-prihlaseni7

 

Jestliže byla Vaše adresa správná a potvrdili jste zaslání bezpečnostní karty na uvedenou adresu, pak očekávejte její obdržení do 2 týdnů. Jestliže ji neobdržíte do 3 týdnů, kontaktujte Lynx. V případě, že jste si zvolili nové zadání adresy, je nutné, aby tato adresa byla vyplněna a potvrzena (trvá až 2 pracovní dny). Teprve poté budete moct dokončit žádost o zaslání fyzické bezpečnostní karty (postupujte opět podle tohoto návodu).

Co dělat, když kartu obdržím?

Jakmile bezpečnostní zařízení obdržíte do poštovní schránky, je nutné jej aktivovat. Provedete to opět v administraci účtu Account Management, kde v menu vyberte Manage AccountSecurity a dále Secure Login SystemSecurity Device. Dále budete pokračovat autorizováním fyzického bezpečnostního zařízení. Jestliže byste měli nejasnosti při autorizaci, kontaktujte Lynx.

Co navíc získávám?

Krom vyšší úrovně zabezpečení účtu získáváte také možnost obchodovat některé instrumenty, které bez účasti v tomto programu nelze obchodovat, jak např. Pink Sheet akcie. Navíc získáváte možnost vyšších výběrů z účtu.

Jestliže nemáte žádné bezpečnostní zařízení, můžete maximálně vybrat $50 000 za den a $100 000 během 5 pracovních dní.

Pokud získáte základní bezpečností kartu s kódy, pak jsou limity navýšeny na $200 000 na den a $600 000 během 5 pracovních dní. V případě, že získáte digitální bezpečnostní kartu, pak platí limity $1 000 000 na den a $1 500 000 na 5 pracovních dní.

 

Sdílení článku:
Facebook

Čtěte více

 • Dobré správy z Európy, zlé z USA
  Pri včerajšom obchodovaní sa euro priklonilo k nášmu...
 • Dobré výsledky US trhu práce. Dobrá, či zlá správa? Ako pre koho.
  Od včera vidíme na trhu trochu rozporuplnú náladu na trhoch. Je to spôsobené tým, že dôvod na opatrný opt...
 • Dobré zprávy pro AUD. Australský trh práce za sebou má skvělé čtvrtletí
  Dnes ráno to díky včerejším datům z USA docela zapadlo, ale ranní seance nabídla velmi zajímavá čísla z Austrálie, odkud přišly květnové statistiky z pracovního trhu. Ty překvapily nečekaně silným výsledkem, podle kterého australská zaměstnanost rostla v minulém měsíci o 42 tis. osob, což bylo vysoko nad většinovým konsenzem, který počítal s růstem zaměstnanosti o necelých 10 tis. Co více, dočkali jsme se také výrazně pozitivní revize výsledků z předchozího měsíce (46 tis.), což společně s březnovým údajem znamená, že za poslední tři měsíce australská ekonomika vytvořila téměř 150 tis. nových pracovních míst. Pozitivní výsledky se samozřejmě musely projevit také na míře nezaměstnanosti, která klesla z 5,7 % na 5,5 %. Trh přitom s žádnou změnou nepočítal.
 • Dobré zprávy pro dolar. Americký trh s bydlením začíná vypadat velmi dobře
  Rád bych se ještě v rychlosti vrátil ke včerejším výsledkům z amerického trhu s bydlením. Byly totiž extrémně zajímavé a ve stínu klidné včerejší seance by rozhodně neměly zapadnout. Obzvláště pak ne před důležitým pátečním vystoupením Janet Yellenové. Spojené státy včera zveřejnily výsledky prodejů nových domů a bylo to velké překvapení. Prodeje domů totiž v červenci výrazně ustřelily, když rostly z červnových 582 tis. na 654 tis., zatímco trh počítal se stagnací na 580 tis. Jedná se tedy o nárůst o více než 12 % a nejlepší výsledek od konce roku 2007.
 • Dobré zprávy pro ropu. OPEC snížil produkci více než se čekalo
  Leden byl prvním měsícem, kdy měla vstoupit v účinnost loňská dohoda členských a některých nečlenských zemí OPEC na snížení ropné produkce. Země se tehdy dohodly na tom, že ukončí cenovou válku a sníží kombinovanou produkci o 1,8 mld. barelů a podle všeho minimálně OPEC zatím dohodu plní. Ne sice na 100%, ale stále ve větším objemu, než se původně očekávalo. Podle čerstvých čísel Reuters klesla ropná produkce na 32,3 mil. barelů denně, což odpovídá zhruba 82 % původního plánu. S dalšími škrty lze přitom počítat také v tomto měsíci.
 • Dobré zprávy pro Čínu a komodity. Čínské výnosy jsou nejníže od roku 2008
  Čínské akciové indexy zdá se již dosedly na dno a i když jejich další pád nelze vylučovat, to nejhorší ze splasknutí a...
 • Dobré zprávy z Filadelfie zlepšují vyhlídky pro americký průmysl
  Průzkum průmyslové aktivity filadelfského Fedu překvapil výrazně pozitivně. Hlavní index skočil na 38,8 z předchozích 22 bodů, zatímco trh počítal s mírným poklesem na 18,5. Neutrální hodnotou indexu je nula.
 • Dobré zprávy z ekonomiky dolaru pomohly pouze zastavit oslabování
  Americká měna se dnes nevymanila z tlaku, který začal spolu s jednáním Fedu. Zprvu nevýrazné ztráty se dnes ráno rozro...
 • Dobře vybírejte, jakým predikcím pro rok 2017 uvěříte
  Nečekejte, že velké investiční banky z Wall Street budou pro příští rok predikovat pokles akciového trhu. Takové predikce ony totiž nedělají. Namísto toho se věnují každoročnímu rituálu, který se rozjíždí i nyní: Každý prosinec, když se přibližují prázdniny, se začne objevovat jeden akciový guru za druhým a hovoří o tom, jak bude trh příští rok růst. Tento rok zatím ještě nemáme všechny predikce od velkých investičních bank pohromadě, ovšem vše naznačuje tomu, že žádné velké představení se konat nebude. Stratégové jsou opět v býčí náladě, i když nejde o žádný extrém.
 • Dochází ke stabilizaci chuti investorů k riziku?
  Evropské akciové trhy ve středu otevřou o něco málo výše, protože v Japonsku poprvé došlo ke stabilizaci chuti k riziku.
 • Dohoda EU s Velkou Británií na obzoru
  Euro včera pokračovalo v mírném posilování proti americkému dolaru. Mohly mu pomoct slušné zprávy z německého trhu práce, pokrok...
 • Dohoda Iránu s OSN
  Vo štvrtok je v USA Deň vďakyvzdania, ale úvod tohto obchodného týždňa vyzeral, akoby bol sviatok včera. Zverejnení bolo minimum, pohyby...
 • Dohoda OPEC s nečleny přidává ropě sílu. Rostou i americké a evropské akciové indexy
  Minulý týden došlo k důležitému jednání mezi členy OPEC a zeměmi, které stojí mimo kartel. Jednání s nečlenskými těžařskými státy přineslo po 15 letech dohodu na omezení těžby o dalších téměř 600 tisíc barelů ropy denně. Nečlenské státy se na tom o víkendu dohodli na schůzce ve Vídni s představiteli OPEC. Ke snížení produkce by mělo dojít od ledna 2017. Dřívější interní dohoda v rámci samotného, o které jsme psali v minulém článku, přinesla ponížení těžby o téměř 1,2 milionu barelů denně.
 • Dohoda Ruska a Saúdské Arábie o zmrazení produkce nemusí mnoho znamenat, pokud se nepřidají ostatní
  A je to konečně tady. Po měsících úvah a spekulací došlo k dohodě mezi Ruskem a dalšími zeměmi OPEC v čele se Saúdskou...
 • Dohoda USA o rozpočtu je špatná, ať na to berete z jakékoliv strany
  Steen Jakobsen, 3.8.2011Shoda o novém dluhovém stropu USA dosažená za pět minut dvanáct je...
 • Dohoda USA o rozpočtu je špatná, ať se na to díváme z jakékoliv strany
  Steen JakobsenShoda o novém dluhovém stropu USA dosažená za pět minut dvanáct je ukázkou pol...
 • Dohoda amerických politiků trhy neuklidnila
  Euro proti dolaru prakticky po celý včerejší den posilovalo. Zatímco počátek asijské seance kurz zastihl ještě pod hladinou 1,3550 EUR/USD...
 • Dohoda gréckej vlády
  Podľa hovorcu gréckej vlády tá dosiahne dohodu ...
 • Dohoda je na svete, ale má prívlastok grécka
  Obchodovanie na FX trhu bolo včera značne nervózne. Obchodníci čakali na výsledok rokovaní Papademosa a gréckych politikov. Agentúra S&P opäť podkúrila USA, pretože pohrozila ďalším zníženým ratingu, ak politici neprídu s hodnoverným plánom na znižovanie dlhu. Streda bola len predprípravou dnešného obchodného dňa.
 • Dohoda ministerstev: Část emisních povolenek pro elektrárny zdarma do roku 2020
  Ministerstva průmyslu a obchodu, financí a životního prostředí dosáhla vzájemné ...

Nejčtenější zprávy

 
reklama
Admiral Markets broker
 
HighSky soutez srpen

Užitečné nástroje

FX sazby

MěnaSazbaMěnaSazba
*EUR0.00 %*USD1.25 %
*GBP0.25 %*AUD1.50 %
*CAD0.75 %*NZD1.75 %
*CHF-0.75%*JPY-0.10%
 

Kurzy obchodování

Zář
9

Juniorská škola tradingu - Forex I-II (Praha)

Juniorská škola tradingu - Forex I-II je určena pro začínající tradery. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, vymanit se z davu a být úspěšný v obchodování na finančních trzích, tak je tento seminář určen právě vám.

Zář
23

Jak vytvářet ziskové AOS a testovat obchodní strategie

Představujeme vám exkluzivní seminář se zástupci profesionálního vývojářského týmu, působícího ve společnosti FXstreet.cz. Hlavní náplní budou základy tvorby automatických obchodních systémů (AOS) pro platformu MetaTrader 4 včetně praktických ukázek. Naučíte se také správně backtestovat ziskovost AOS. Navíc si sami v průběhu semináře vytvoříte svůj první ziskový AOS.

říj
14

Profesionálem na forexu - kurz pro pokročilé tradery (Praha)

Seminář Profesionálem na forexu je určený pro absolventy kurzu Juniorská škola tradingu a pro pokročilé forexové tradery. Naučíme vás naše ziskové intradenní a swingové obchodní strategie a posuneme vás k vyšším ziskům. Jedná se o jeden z nejlépe hodnocených seminářů FXstreet.cz a věnujeme se na něm hlavně korelačním strategiím a intermarket analýze. Sleva: Absolventi semináře Juniorská škola tradingu mají tento seminář za 4 400,-Kč.


Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:


Thomson reuters ČTK Bloomberg

reklama
Patria certifikát
reklama
HighSky soutez srpen
reklama
Globtrex
reklama